Компактний та потужний автономний помічник у форматі “музика завжди з тобою”!

Часто буває, що ви збираєтесь на пікнік, за місто, на дачу, у подорож (потрібне підкреслити) і хотіли б захопити музику з собою. При тому, щоб жила ця музика у компактному форм-факторі, без прив’язки до розетки, але не “пищалку”, а пристрій, що видає досить потужний звук з басами, не займає багато місця і при цьому !!! який не розряджає ваш смартфон, планшет або інший улюблений гаджет. Ну що ж, знайомтесь з одним із лідерів відзнаки  “юзерських симпатій” (при чому небезпідставно) – колонкою 2.0 портативною

Divoom iTour-boom jack

Divoom iTour-boom jack_1

Divoom iTour-boom jack являє собою портативний акустичний пристрій, виконаний з міцного пластику з глянцевою поверхнею. Верхня панель даної моделі має 5 функціональних кнопок, що дозволяють програвати / зупиняти треки MP3 і WMA, перемикатися між ними і регулювати рівень гучності. На задній панелі Divoom iTour-boom jack розташована кнопка включення / виключення, роз’єм mini jeck 3,5 мм., індикатор зарядки / роботи пристрою, а також роз’єм mini-USB і SD-рідер. Говорячи про інші особливості Divoom iTour-boom jack, обов’язково варто відзначити його вбудований плеєр з підтримкою SD / MMC карт; батарею з великим запасом автономної роботи (до 12 годин); а також потужні колонки з підтримкою технології PO-Bass, яка гарантує глибокі й чіткі баси абсолютно при будь-якому рівні гучності.

Купив я цей девайс ще влітку, а вирішив написати про нього лише зараз тому, що ковзнувши випадково поглядом по ньому згадав, що останній раз я заряджав його ще в серпні !!! Тоді, коли він перекочував на кухню у якості мультимедійного програвача з набором улюблених хітів моєї дружини на SD-картці… Тобто 2 місяці він працює в середньому по 20-30 хв. майже щодня і до сіх пір радує зеленим індикатором…

Цей потужний малюк також може бути “зкомутований” з будь-яким пристроєм (смартфон, планшет, ноутбук тощо) через mini jeck 3,5 мм. і програвати треки чи радіо у ролі підсилювача звуку при цьому мінімально розряджаючи у  як себе, так і гаджет, що знаходиться у режимі сну (це особливо кидається у вічі на фоні портативних колонок, що сполучаються з іншими пристроями за допомогою Bluetooth).

Звук стерео (формат акустики 2.0), відносно потужний (2 x 3 Вт RMS) та якісний (але обережно – на треках з великим бітрейтом на максимальній гучності може почати “хрипіти”), вдалий мінімалістичний форм-фактор, вражаюча автономність, смішна вага та ціна (трохи більше 300 ₴) робить цю компактну акустичну систему бестселером у своєму класі, що підтверджується відповідним рейтингом у ТОР-5 на Hotline.

Divoom iTour-boom jack_2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *