Happy New Karbo Year!

Happy New Karbo Year!

Karbo вітає вас з Новим Роком! Бажаємо щастя, достатку, реалізації усіх планів, здійснення мрій та великого профіту у новому 2018 році. Нехай зростання курсу нашого Карбо зробить кожного з нас хоча б трошки щасливішими. Злагоди та добробуту вам та вашим родинам! Усього найкращого у Новому 2018 році!!! / Karbo поздравляет вас с Новым Годом! Желаем счастья, достатка, реализации всех планов, исполнения желаний та большого профита в новом 2018 году. Пусть рост курса нашего Карбо сделает каждого из нас хотя бы немного счастливее. Понимания и достатка вам и вашим семьям. Всего найлучшего в Новом 2018 году!!!

Publié par Електронний Карбованець – Karbo sur dimanche 31 décembre 2017

Karbo (Карбованець) починають сприймати де-факто платіжним засобом та стандартом

Сьогодні платіжний агрегатор platilib додав українську національну криптовалюту Карбованець як засіб платежу нарівні з Visa/MasterCard, Приват24, Perfect Money, Payeer, Payza та Bitcoin.

Тепер Карбованцем можна поповнити усіх операторів мобільного зв’язку + Укртелеком:

а також провайдерів Інтернет та кабельного телебачення (Воля, Viasat тощо):

Окрім цього можливо поповнення Карбованцем рахунків мобільних операторів України, Білорусі, Казахстана, Молдови, Грузії, Вірменії, Таджикістана, Киргизії, Польщі, туристичних мобільних операторів (TravelSIM та інших), рахунків стаціонарних телефонів (Молдова та РФ), інтернет-провайдерів  та операторів кабельного і супутникового телебачення (Білорусь, Казахстан, Молдова та РФ).

Використання Карбованця нарівні з Visa/MasterCard та Приват24 доводить багато чого. Цим кроком Карбованець визнано де-факто платіжним засобом та стандартом, яким зручно та надійно користуватися. Очікуємо незабаром підключення інших мерчантів до платіжної екосистеми національної криптовалюти Карбованця (Karbo).

Приєднуйтесь, друзі, також!