Karbo (Карбованець) відновлює рух від 2$ до 100$ за 1 KRB

Поки хтось має надію на фантастичний зріст економіки України в умовах тотальної корупції, девальвації гривні і інфляції (я реально не встигаю фіксувати збільшення вартості товарів у Мегамаркеті та інших супермаркетах чи на ринках), є можливість не залежати від усіх цих факторів.

Але багато хто про це на знає. Це дуже вигідно багатьом (Національному банку України, владі, податковій, банкам, кредитним спілкам, страховим компаніям і багато ще кому). Не вигідно щоб Ви та Ваша родина були заможними, успішними та самодостатніми. Вони хочуть, щоб Ви користувались гривнею, збільшення обсягів якої вирішується Національним банком по одному клацанню пальців Уряду, коли це треба МВФ. І за цим йде інфляція, зріст цін у магазинах, супермаркетах, ринках, скрізь! Та думаю, кожен з нас це відчуває кожен день скрізь… Виграють від цього лише олігархи-експортери, а не прості українці… Індексацію заробітних плат у нас в країні ніхто не робить, звичайно…

Але це можна попередити і захистити свою родину від “зовнішніх факторів”, інфляції, девальвації гривні. І це рішення – Карбованець. Український Карбованець. Так, дуже схожа на Гривню валюта. Але цифрова. Трохи нагадує про старі часи, але не має з ними нічого спільного.

Бо це – цифрова валюта, що не залежить від ручного керування Державою. Це повністю децентралізована цифрова криптовалюта, що зростає лише через ринкові фактори, а не через бажання певної особи включити станок для друку гривні, що призведе до збільшення цін на усе.

І ця криптовалюта – Карбованець – вже коштує 2$, хоча ще місяць назад вона коштувала 11 центів (0,11$). Уявляєте таке по відношенню до гривні, яка тільки постійно втрачає у ціні??? Але це не все… Карбованець найближчим часом буде коштувати 5$, а потім і 100$. Чому – запитаєте Ви мене?.. А тому що він – децентралізована валюта, яка не залежить від корупції, домовленості експортерів з імпортерами, Уряду з МВФ, вимог Національного банку України, що то підвищує облікову ставку, то зменшує, відрізаючи нам усім шлях до дешевих кредитних ресурсів, які дешеві лише для великих компаній… Нас мають тут за рабів, що будуть робити усе, аби працювати не за європейську зарплату, а за харчі… Тому більше 5 млн. (якщо не 7) українців працює закордоном, де вище оплата труда. Але є можливість сказати цьому всьому – “Ні”. І це не продажні партії, які куплять деяких довірливих за 100 грн. чи гречку, а потім дорвуться до бюджету і почнуть його так само використовувати у власних цілях, як і попередники. Карбованець – це можливість накопичити гроші, не залежати від системи, не думати про інфляцію і девальвацію, це квиток до вільного життя, про яке мріє кожен українець і якого він давно вже вартий. Вільного та гідного життя, яке має кожен європеєць, але не хоча нам надати власна Держава, на жаль…

І лише Вам вибирати – оберете Ви це вільне життя, чи так само і надалі будете працювати за харчі чи щоквартальні бонуси, як відкуп від свободи… Вибір – лише за Вами…

P.S. Поки я тут писав, Карбованець став коштувати ще більше… 🙂 https://karbowanec.com/ua

CoinyPay – убийца NFC и Mobile Wallets

Протестировал лично платежный сервис CoinyPay. Очень понравился подход и концепция.

Во-первых, никакой аппаратной и программной  привязки! Работает и на iOS и на Android. Здесь на смартфоне не нужна антена NFC (обязательное условие платежей по технологии NFC), а она, как мы все знаем, присутствует далеко не на всех моделях смартфонов на данный момент (реально – на меньшей их части).

Во-вторых, для оплаты используется Facebook messenger. Он установлен у большинства пользователей смартфонов, даже не нужно лезть в стор (ну не Одноклассники же юзать или VK прогрессивной части человечества). 😉

В-третьих, для оплаты не нужны POS-терминалы с PayWave и PayPass адаптацией. Они вообще не нужны в процедуре оплаты. Хоть они сломались (часто бывает), хоть нет связи (тоже случается) – это процессу оплаты не помешает никоим образом.

Вы можете прийти в ресторан или кафе без кошелька, без платежных карт, без наличных – и… оплатить свой завтрак, обед, ужин или фуршет с помощью смартфона. 🙂

Все действия клиента – это активация чат-бота в Facebook messenger-е и привязка платежной карты к Coiny ID. Занимает пару минут. И это разовая операция.  Процессирует это все Wayforpay. Сергей Ватилик знает свое дело. Знаю его еще по PayU. Когда доели-допили, подзываете официанта, показываете Coiny ID и… уходите из ресторана. Не нужно ожидать счета, он прийдет в электронном виде на смартфон (со скидкой 20% в некоторых заведениях), где вы его подтвердите, находясь уже на встрече с партнером или проводя совещание с коллегами, в то время пока некоторые еще ожидают в ресторане, когда их официант освободится и принесет наконец-то POS-терминал…

В целом простое и юзерфрендли решение. Ну и тот факт, что в чат-боте интегрированны дополнительные плюшки, типа р2р-переводов, вызова официанта через приложение и др. делает это решение лидерским на рынке. Повторюсь, NFC нервно курит в сторонке… Ну и пара козырей еще припасено “в рукаве” и ожидают своего времени… там будет вообще без конкурентов… но об этом поговорим детальнее в будущем, так сказать ближе к roll-out-у.

Детально процесс тестирования смотрите здесь:

Bitcoin штурмует высоту в 8000$ за 1 BTC

Сегодня ночью Bitcoin прощупал новый “потолок” – 8000$ за 1 BTC. Затем была просадка до 7700 и снова рост. В настоящее время Bitcoin торгуется на биржах на уровне 7900$ за 1 BTC. Как показывает практика, если покорена нова вершена, то через неделю-две максимум она становится уже освоенной на пути к новых целям. Поэтому ожидаем стоимости за 8000$ уже в ближайшее время и закреплении на новых позициях. По сути самый оптимистичный прогноз на этот год уже сбылся.

Сравнение платежных карт, работающих с криптовалютами. Xapo и AdvCash – в ТОП-5.

Источник: cryptocompare.com

В ТОП-5 находятся платежные карты Xapo и AdvCash. Последние имеют нулевую  ежемесячную комиссию за обслуживание (что уже редкость на рынке) и активно используются в Украине и ряде других стран из зоны СНГ. Этот факт значительно увеличивает шансы на то, что сужение географии их эмиссии и обслуживания со стороны MasterCard не коснутся держателей из Украины. Осталось ожидать недолго. После Нового Года все станет окончательно понятно. В рейтинге лидирует карта Coinomat, работающая с платформой Waves.

payoneer_logo

 Для відкриття цифрового гаманця у Payoneer і замовлення картки у USD або EUR натисніть тут (бонус 25$!).

Для відкриття цифрового гаманця в AdvCash і замовлення картки у USD натисніть тут.

Для відкриття цифрового гаманця в Payeer у різних валютах (USD, EUR, BTC та інших) натисніть тут.

Зареєструйся за посиланням у мобільному банку Monobank та отримай 50 грн. (!) на рахунок.

Агрегатор безпечних обмінних пунктів з обміну будь-яких віртуальних/цифрових активів на будь-які по світу.

Курси валют 20 років тому (критичний погляд на ситуацію з гривнею)

Курси валют 20 років тому. За ці 20 років уряд та Нацбанк, керовані олігархами-експортерами зробили з гривні папірець, який не виконує функцію накопичення чи транснаціональних розрахунків, не є вільноконвертованою валютою і постійно знаходиться в рейтингу ТОП-10 валют світу, з найвищим рівнем девальвації. Звичайно, олігархам-експортерам завжди буде вигідна слабка гривня, це робить їх товари дешевшими на усіх ринках і підвищує на них попит за наявності непоганої якості. Але враховуючи те, що ситуація не змінюється десятиліттями, ще хтось і зокрема НБУ з Кабміном будуть дивуватися, що люди активно почали користуватися криптовалютами, які дають прибуток у 100-700% річних?! Ну якщо уряд та Нацбанк не можуть/не хочуть дати своїм громадянам міцної валюти з функцією накопичення, мінімізувати девальвацію та інфляцію, то громадяни знайдуть альтернативу. Вже знайшли! Український Карбованець – https://karbowanec.com, гідна альтернатива знеціненої гривні!

Bitcoin Gold и Karbo (Карбованець) демонстрируют наибольшую динамику роста на фоне коррекции Bitcoin

После официальной отмены очередного хардфорка Bitcoin многие инвесторы стали выводить свои активы из данной монеты и инвестировать их в альты и форки, которые могут стать альтернативой Bitcoin и в будущем занять достойное место в группе ТОП-криптовалют по доходности и капитализации.

О двух таких криптовалютах и пойдет сегодня речь.

Bitcoin Gold

После последнего успешного хардфорка все держатели Bitcoin получили монеты Bitcoin Gold и благополучно о них забыли, так как инфраструктура пока не готова к операциям с ними (все заработает в течении ноября). Но дамп Bitcoin и рост курса Bitcoin Gold заставил многих снова обратить на нее внимание, так как мало какие криптовалюты могут похвастаться ростом курса в 150% за сутки:

После того, как станут доступными операции  с  Bitcoin Gold я рекомендовал бы не избавляться от этих монет, а придержать на будущее. По-крайней мере, лично я так и сделаю. Уверен, это решение окупится сторицей, как сейчас это уже произошло с Bitcoin Cash.

Karbo (Карбованець)

Данная криптовалюта с середины октября демонстрирует постоянный рост, который особенно динамичным стал с начала ноября и на сегодняшнюю дату продемонстрировал увеличение цены Карбованца за последних 30 дней с 13 до 63 центов за 1 KRB (~500%).

Данная криптовалюта отличается полной анонимностью (даже больше, чем у Bitcoin), возросшим интересом криптоинвесторов с Азии и Европы и растущей инфраструктурой приема. Пока по капитализации данная криптовалюта занимает 349 место ($3,24 М), но демонстрирует серьезную динамику по всем показателям, что делает ее интересной для инвесторов, использующих как стратегию “buy and hold”, так и торгующих на криптобиржах.

Где можно оплатить с помощью bitcoin

Решил начать знакомить своих читателей с магазинами и торговыми точками, принимающими bitcoin к оплате в Украине, так как многие подписчики, как оказалось, даже не знают что таковые вообще существуют на рынке.

Ранее прием bitcoin декларировала сеть электроники и гаджетов “Цитрус”.

Периодически (2 или 3 раза) собственники давали указание включить возможность оплаты с помощью bitcoin на интернет-сайте “Цитрус” (на счет оффлайновых точек продаж такой информации у меня нет), а затем выключали.

В настоящее время эта возможность снова отключена, но не исключено что ее в скором времени вернут.

Теперь переходим к новым точкам.

Итак, знакомьтесь, спортивный супермаркет SporTTrek в славном городе Черкассы принимает к оплате bitcoin наравне с картами Visa и MasterCard:

Также не отстает сеть пиццерий “Мама Мія”, принимающих к оплате bitcoin в точках продажи пицы:

И в завершении, на арену выходит “тяжеловес” – сеть заправок WOG, принимающих к оплате bitcoin за бензин и сопутствующие товары в сети своих автозаправочных станций, которых по Украине насчитывается около 500 АЗК:

Как видим, количество торговцев, принимающих bitcoin уверенно растет. По мере выхода на рынок новых игроков, буду доносить эту информацию вам. Далі буде!

Прогноз роста курса bitcoin на ближайший год

По мнению ресурса btcgo.org в ближайший год курс bitcoin будет расти и, не смотря на колебания и присущую криптовалюте определенную волатильность, достигнет через год порядка 12700$ за 1 BTC. Т.е. инвестировав сейчас в bitcoin и купив 1 BTC по текущему курсу за 7300$ через год можно будет почти удвоить свою прибыль (доходность составит 75% годовых). Данный прогноз мне видеться пессимистичным. Но даже он показывает определенные ориентиры и направление курса на ближайших 12 месяцев. Через год проверим правильность прогноза. 😉

Источник: btcgo.org