Проверенные, платящие краны для получения bitcoin

Сразу скажу что речь пойдет о кранах, с которых можно получить сатоши (составляющая bitcoin-а) в виде вознаграждения за определенные простые действия (просмотр рекламы, серфинг, клики и т.п.). Здесь не нужно платить, инвестировать или привлекать партнеров! Все просто и быстро! Требует от 30 секунд в час до максимум минуты за 2,5 часа.

Кран-почасовик – Вitcotraffic Paying!!!

Этот кран позволяет зарабатывать каждый час порядка 140 сатошей за счет серфинга по 4 страницам с 3-мя рекламными фреймами. Просто нажимайте кнопку в правом верхнем углу экрана и переходите дальше. Все действия занимают порядка 30 сек. каждый час.

Вывод сатошей мгновенный (инстант) на Faucetsystem

Для перехода на сайт крана нажмите на любом изображении выше.

Конечно такие сервисы не сделают вас богачами, но позволят накопить стартовый капитал в bitcoin-ах или получать дополнительный доход в дополнение к более доходным проектам. Сатоши биткоин берегут! 🙂 Напомню, курс bitcoin сейчас на рынке колеблется в диапазоне 2,500$ – 3,000$.

Удачи и хороших заработков в bitcoin-ах!

Doogee T6 Pro – смартфон-довгожитель з рекордною батареєю 6250 mAh та потужним залізом

Цікавий 5,5″ HD 2-SIM смартфон Doogee T6 Pro, який майже не продається в Україні вартий уваги тих, хто перш за все цінує технічні характеристики, а не бренд. По-перше, це сучасний смарфон з потужним залізом: 8-ми ядерий процесор MediaTek MT6753 + GPU Mali T720 з оперативною пам’ятю у 3 Gb. та внутрішньою на 32 Gb. дозволяє запускати будь-які тяжкі додатки чи сучасні ігри без проблем та гальмування під ОС Android 6.0. По-друге, це підтримка не тільки 3G, а й LTE (4G). По-третє, це рекордсмен за ємкістю акумулятора – батарея має рекорне значення у 6250 mAh і може дозволити вам використовувати свій смартфон “і в хвіст, і в гриву” 3-4 доби на одній зарядці. При цьому ви можете мати включеними все що тільки можна: WI-FI, Bluetooth 4.0 та GPS і серфити у Інтернеті, дивитись відео, грати. Все одно смартфон при такому режимі буде працювати мінімум 2-3 доби. Батарея підтримує функцію швидкої зарядки! По-четверте, це маса додаткових бонусів: і запуск додатків swape-ом (рухами пальця по дисплею – будь-яка намальована літера чи жест може бути прив’язана до запуску певного додатку);  HotKnot (китайський аналог NFC); OTG, що читає флешки та жорсті диски через micro-USB; підтримка карт пам’яті до 128 Gb.; підтримка 2-х SIM-карт; камера Sony на 13 Mp.; мультивіконність!; багату комплектацію у коробці; наклієну захисну плівку + 1 в запасі та багато іншого. І до цього всього маємо стабільну роботу, оновлення по повітрю і чудовий IPS HD-екран, що заощаджує батарею у порівнянні з Full HD, але при цьому надає ідеальну (хоча трохи і холоднувату) картинку, що не відрізниш від Full HD. Якщо взяти до уваги що такий девайс можна замовити на AliExpress або в обмеженій кількості партнерских інтернет-магазинів в Україні за 3,5-3,7К грн. (140$), то стає зрозуміло що перед нами ідеальний смартфон-довгожитель за співвідношенням “ціна-якість”, який просто невідомий в наші країні широкому загалу на фоні розкручених брендів за 10-20К+ грн. з таким самим залізом і функціоналом. Antutu нарахував у тестах 40,000 балів, що є чудовим результатом за таку ціну :-). У руках тримати девайс зручно і комфортно, він не вислизає, навіть у силіконовому чохлі. З мінусів можу назвати відверто поганеньку якість відео і фото і незйомний акумулятор (у цій моделі по-факту усе окрім 2-х SIM-карт та microSD-карти – незйомне). Але як на мене це дрібниці.

Моя оцінка: 7 з 10.