Чорний ремінець до смарт-браслету Xiaomi Mi Band2 відсутній в Україні. Виручив як завжди AliExpress.


Десь з листопада 2016 використовую чудову трійку Xiaomi: смарт-браслет Mi Band2, який має енергоефективний OLED-дисплей, що показує дані у режимі реального часу (дата, час, день тижня, кількість пройдених кроків за день, відстань, кількість спалених калорій, серцевий пульс тощо),

смарт-ваги Smart Scales, що після зваження передають дані на смартфон

та ПЗ Mi Fit під Android.

І все було б чудово, якби за 2-а місяці не розлізся силіконовий ремінець до мого фітнес-браслету. Його я разом с капсулою браслету у повному комплекті придбав у магазині “Цитрус”.

Логічно, що вирішив купити новий там само там. Але з подивом, пройшовши усі 3-и магазини у центрі Києва (В.Васильківська, 66/68, В.Васильківська, 23 та Хрещатик, 52 ), виявив, що чорних ремінців там нема і як мені сказали менеджери цих магазинів – невідомо коли будуть. Дивно, якщо продають гаджети, повинні подбати і про наявність комплектуючих чи супутніх товарів, але у магазині “Цитрус” з цим не склалося. Ок, подумав я, у OLX знайдеться все (не в образу Google чи яндекс), але на привеликий подив на усю Україну єдиний якісний ремінець залишився лише у Львові, який я викупив і замовив доставку “Новою поштою”, але при цьому вирішив підстрахуватись і дозамовити ще ремінці на AliExpress. Взагалі дивно, що магазини, що продають фітнес-браслет №1 за популярністю з 2016 р., не піклуються про замовлення ходових ремінців чорного кольору. Для мене це було дивно і дико. У магазинах MOYO їх теж не було, хоча наівність там декларувалась на різних сайтах

Ок, замовлення на AliExpress було миттєво зроблено. Обрано 2-а ремінці нового дизайну: не повністю чорними, а чорними з червоною та жовтою вставкою.

Через 2-а тижні ремінці були вже в мене в руках від AliExpress, доставлені CHINA Post – і проблема була вирішена.

Плюси: якісні смарт-браслет, смарт-ваги та ПЗ Mi Fit під Android. Довга робота смарт-браслету від одного заряду – 15 днів. Смарт-браслет водостійкий. Перегляд даних без натисканя сенсорної нопки – лише порухом руки за допомогою датчиків.

Мінуси: ремінці швидко розлазяться (2-4 міс.), знайти їх у мережах Цитрус, MOYO та інших проблематично. Виручає OLX та AliExpress.

Сравнение кошельков для хранения Bitcoin биткоин. Открытие кошелька в Xapo.

В данном видео можно сравнить возможности разных кошельков для хранения bitcoin, узнать их преимущества и недостатки, а также уровень защиты. Во второй части пошагово открываем кошелек в Xapo – системе, где защита находится на практически максимальном уровне, а также можно заказать дебетную карту Visa для снятия bitcoin в любом банкомате мира в местной валюте или оплаты данной картой в торговых сетях или интернете в местной валюте.

Основные преимущества сервиса Xapo:

Спасибо за материалы каналу Invest Inform Buro, на который я подписан и чьими материалами буду пользоваться в дальнейшем!