Samsung S8500 Wave – вбивця IPhone 4 та Nokia N8

samsung-wave.jpg

Я ніколи не розумів брендо-зомбі. Останнім часом особливо багато їх створили бренди Nokia та iPhone. Брендо-зомбі ставали люди, які припиняли реагувати на такі фактори, як нова функціональність та технологічність девайсу, на співвідношення ціна-якість. Вони не обтяжували себе порівнням можливостей та технічних характеристик з моделями іншими виробників. Вони з року в рік купували нові ТОПові моделі зазначених брендів, не сильно переймаючись аналізом новинок інших виробників, під впливом ЗМІ та реклами сліпо увірувавши, що лише девайси Nokia та iPhone найнадійніші та найкращі у світі.

На слушні поради звернути увагу на інших лідeрів ринку, що зконцентрувались на новаціях але менш витрачали кошти на рекламу, у брендо-зомбі завжди була відповідь: “Та про що ти говориш – ЦЕ Ж NOKIA / iPHONE (потрібне підкреслити)”.

І от сталося… В результаті технологічного прориву у 2010 р. компанії Samsung з’явилась модель, що залишає позаду такі ТОПові моделі Nokia та iPhone, як відповідно N8 та iPhone 4.

Такою моделю став Samsung S8500 Wave. Фішка девайсу та і взагалі Samsung – дисплей Super AMOLED (3.3” WVGA (800×480). У той час, як Nokia лише почала випускати моделі з AMOLED дисплеями, а в iPhone 4 використовуються дисплеї, виконані за технологією ІРS, які все ж поступаються Super AMOLED  як за контрастністю, відтворенням кольорів, так і більшим на 30% енергоспоживанням. У дисплею Super AMOLED  яскравість надвисока і на сонці картинка майже не змінюється. Текст читається чітко та легко. Аналогів цьому дисплею на сьогодні немає.

samoled.jpg

samoled2.jpg

superamolediphone.jpg

На малюнку: ліворуч iPhone, праворуч 2-і нових моделі Samsung з дисплеями Super AMOLED (Wave і Galaxy S)

Друга перевага – найшвидший на цей момент у смартфонів такого класу процесор 1 Ггц (ARM Cortex A8 1 Ггц). Схожий вже з’явився у iPhone 4, але він менш оптимізований та і кінцева ціна девайсу у Apple в 2-а !!! рази вища за Wave. Продовжуємо перелік плюсів: Bluetooth 3.0+A2DP (у iPhone 4 лише 2.1), Wi-Fi 802.11 n (швидкість до 300 Мбіт/сек.), GPS, 2-і камери (одна для IP-телефонії, інша 5.0 Мпікс. підтримує фото-з’йомку з автофокусом і спалахом та програвання ще і HD-відео, і ні в чому не поступається розлекламованої для брендо-зомбі 12 Мпікс. на N8), сенсорне керування MultiTouch і TouchWiz 3.0, FM-радіо, 3,5″ вхід для гарнітури та навушників, легкий доступ до всесвітньо відомих соціальних мереж (Facebook, Twitter, YouTube та інших), якісна гарнітура, зручні музичний (MP3, WMA, AAC, eAAC, eAAC+.) та відео-плеєри (MPEG4, H.263, H.264, WMV,DivX, XviD), редагування HD-відео!!!, повноцінний HTML-браузер з підтримкою FLASH, підтримка JAVA (чого немає у iPhone), E-mail – клієнт, нова мобільна платформа BADA з майже миттєвою інсталяцією будь-якого софта з Samsung Apps (програми, ігри, утіліти та віджети) та багато іншого.

На жаль, для брендо-зомбі у мене невтішна новина – на сьогодні це найкраща модель 2010 року за усіма параметрами, а особливо – ціна-якість.

Так, є декілька мінусів: замала кількість софту для BADA, сирувата багатозадачність нової операційної платформи, АЛЕ… Кількість програм росте з кожнем днем, як гриби після дощу (BADA – така ж мобільна операційна платформа, як iPone OS (Apple iOS) чи Android, тому швидко стане популярною у розробників мобільного софту, особливо, зважаючи на гнучку і привабливу тарифну політику Samsung, – до речі, вже виходить і Skype під BADA) та з виходом версії 2.0 усі обмеження з багатозадачністю буде подолано. Перед вами – ЛІДЕР ринку.

bada-logo2.jpg

Слот для карт пам’яті microSD підтримує до 32 Гб. Я використовую 16 Гб. І цього обсягу достатньо щоб отримати комбінацію сучасного мобільного смартфону з компактним нетбуком.

Не ставайте брендо-зомбі! Ринок народив нових лідерів, тому треба йти у ногу з сучасними технологіями!

Використовую: 1 міс. Нарікань: НЕМАЄ!