Маршрутизатор Asus RT-N13U – 5in1 домашній комбайн

router-asus-rt-n13u.jpg

Переваги фаервол, роздає І-нет на швидкості 300 мбіт/с на пристрої з WI-FI 802.11n, USB-порт для розгортання файлового та/або ftp-серверу, зручний веб-інтерфейс, прінт-сервер, компактний розмір, download с вимкненим компом.
Недоліки ftp-сервер працює нестабільно на відміну від файлового-серверу, іноді немає доступу (хоча не виключаю, що справа не у роутері, а просто доступ ззовні рубить прокся)… в темноті блакитна індикація дає багато світла… 🙂
Коментарі легко ставиться… почав раздавати І-нет від кабельного вольовського модему через 5 хв. після підключення та дефолтного налаштування. файловий сервер дуже виручає. роздає 300 мбіт/с на 2 пристрої (ноутбук та смартфон), по Ethernet на десктоп дає стандартних 100 мбіт. WI-FI сигнал “пробиває” 4 стіни, при цьому сигнал на максимальній від роутера відстані (наскільки це дозволяє площа квартири 🙂 ) падає лише до рівня “добрий”. Придбанням задоволений на усі 100%. Прінт-сервер ще не перевіряв, тому що не було потреби, але думаю, що там також все ОК.
Юзаю 18 днів

wifi_speed.png