Архів категорії: Софт сьогодення

Як IBP допоможе автоматизувати багаторівневі ланцюги поставок і збільшити виручку до 3%

https://www.cholovenko.kiev.ua/doc/IBP_01.pdf

payoneer_logo

 Для відкриття цифрового гаманця у Payoneer і замовлення картки у USD або EUR натисніть тут (бонус 25$!).

Для відкриття цифрового гаманця в AdvCash і замовлення картки у USD натисніть тут.

Для відкриття цифрового гаманця в Payeer у різних валютах (USD, EUR, BTC та інших) натисніть тут.

Зареєструйся за посиланням у мобільному банку Monobank та отримай 50 грн. (!) на рахунок.

Агрегатор безпечних обмінних пунктів з обміну будь-яких віртуальних/цифрових активів на будь-які по світу.

Android vs iOS, Playstation vs Xbox 2020

Серед мобільних телефонів світовим лідером залишається Android – 70,43%, яблучна мобільна операційна система iOS – 29,06% – практично кожен третій смартфон. Хоча ось на планшетах iOS відігрався: 59,97%, а в Android 39,79% всіх планшетів.

Якщо брати окремо операційні системи встановлені на комп’ютерах, лідером в Україні є також Windows – 83,73%. OS X – 13,1 і Linux – 1,82%.

Серед українських мобільних телефонів перший Android – 82,09%, операційна система iOS – 17,46% – практично кожен шостий смартфон. І в планшетах також лідирує Android – 54,93%, а в iOS – 44,85% всіх планшетів.

Серед ігрових приставок в Україні найбільше полюбляють PlayStation – 71,52%, у Xbox – лише 28,42%.

Що цікаво, створювати додатки можливо не лише під Windows, Linux, Android чи iOS. На ігрових консолях, тій самій PlayStation у сторі також є додатки. І зважаючи на те, що консолі стають дедалі популярнішими, витісняючи ігрові комп’ютери – ніхто не заважає розробникам розмістити у PlayStation Store в перспективі також і фінансові додатки.

payoneer_logo

 Для відкриття цифрового гаманця у Payoneer і замовлення картки у USD або EUR натисніть тут (бонус 25$!).

Для відкриття цифрового гаманця в AdvCash і замовлення картки у USD натисніть тут.

Для відкриття цифрового гаманця в Payeer у різних валютах (USD, EUR, BTC та інших) натисніть тут.

Зареєструйся за посиланням у мобільному банку Monobank та отримай 50 грн. (!) на рахунок.

Агрегатор безпечних обмінних пунктів з обміну будь-яких віртуальних/цифрових активів на будь-які по світу.

Chrome Remote Desktop – отличная альтернатива TeamViewer-у, стандартному Windows-клиенту и любому remote admin app.

chrome_rd_logo

Cтолкнувшись с необходимостью контроля группы компьютеров с разными внешними IP с устройств под Windows и Android решим посмотреть что есть на рынке теперь. Потому что на смену старого-доброго, популярного в нулевых годах, Radmin наверняка пришло что-то новое, более удобное и мульти-платформенное.

Стандарный windows-клиент (remote desktop) пришлось сразу отбросить, потому что во-первых он работает только из под Windows, во-вторых требует после установки целого ряда настроек с проброской портов на роутере, брендмауэре и фаерволе. Хотелось что-то попроще и так сказать “под клоч”.

И мои поиски увенчались успехом.

Знакомтесь, это решение Chrome Remote Desktop от Google.

Приложение идет в виде расширения под браузер, но по сути, после установки работает как самостоятельное приложение, никак не привязанное к работе браузера Google Chrome.

chrome_rd_00 Для дистанционного контроля группы компьютеров из любой точки мира кроме самого приложения понадобится аккаунт в Google.

После установки из-под Windows доступна следующая информация:

chrome_rd_01

Далее на каждом из компьютеров, требующих дистанционного контроля необходимо по очереди активировать данное приложение.

Кроме дистанционного управления также доступен весь функционал TeamViewer-а.

Для контроля компьютеров со смартфонов или планшетных компьютеров под ОС Android, необходимо установить аналогичный клиент из Google Play маркета.

Screenshot_2016-08-14-18-07-29

Преимущества приложения:

  1. Мульти-платформенность:  поддержка Windows, Linux, Mac, Chromebook, Ubuntu, Debian и Android.
  2. Безопасность: каждая сессия защищается PIN-кодом, все сеансы удаленной работы полностью шифруются с помощью SSL, в том числе с использованием метода AES.
  3. Простота: минимум настроек, генерация PIN-кода для сеанса, не требуется настройка роутера (в части проброски порта), брендмауэра и фаервола.

Оценка: 10 из 10. Рекомендую для использования из-под Windows и Android (в других ОС не проверял).

Программа во всех рейтингах агентов удаленного контроля всегда присутствует в ТОП-5!!!

Облачное хранилище Dropbox теперь доступно пользователем мобильной платформы BADA

После выхода последней версии Picsel Smart Office для пользователей топовой линейки BADA-смартфонов (Wave I, II, III) стали доступны сразу 2-а “облачных” хранилища данных: Dropbox и Google Docs. И если второй сервис предоставляет лишь 1 Гб., то Dropbox не поскупился и в бесплатном пакете любезно выдает в ваше пользование целых 2 Гб. Получается очень полезное сотрудничество. Приложение Picsel Smart Office позволяет создавать и редактировать документы MS Office (*.doc, *.docx, *.xls, *.xlsx, *ppt, *.pptx) непосредственно на смартфоне и загружать их в одно (или сразу в оба) хранилища даных, где эти документы становятся доступны любому пользователю по выделенному URL с любого устройства с доступом в Интернет.

Похоже эпоха HDD близится к своему закату…

Війна браузерів продовжується або чому Google Chrome 11 перемагає IE 9

До цього року я був затятим прихильником софт-продуктів Microsoft – браузерів Internet Explorer. Дуже довго я не “злазив” з IE 6 та пізніше 7-ої версії, після міграції усього свого “заліза” на Win Vista/7 перейшов на 8-му версію і от нещодавно реклама на більшості сайтах почала заманливо закликати до інсталяції 9-ої версії. При чому акцент маркетологи Microsoft вирішили зосередити на “технології швидкості та краси”. Ну ОК, встановив я цю “швидкість” та “красу” на ноут під Vista Home Basic та десктоп під Windows 7. І виявилось… що більш нестабільного браузера під цими ОС годі і шукати! Стало зрозуміло, що періодична нестабільність 8-ої версії під 7-ої – то ще були квіточки у порівнянні з жахливої нестабільністю 9-ої версії. Ситуація з постійними крешами сторінок і занадто філософськими повідомленнями про помилки набридла мені вже після першої години юзання нового “швидкого” та “красивого” браузера.

Цікаво те, що помилки виявлялися навіть на тих веб-ресурсах, на яких їх не було під попередньою версію IE… Остаточну крапку було поставлено, коли IE 9 не зміг надати доступ до налаштувань WI-FI роутера… Це вже було занадто… Вималювувалась картина Репіна “Припливли”… Миритися з такою ситуаціює я звичайно не став і вирішив проінсталювати декілька браузерів з табору конкурентів. Браузер Opera 11 працював трохи стабільніше, але креши сторінок також періодично траплялися. А от Gooogle Chrome 11 мене влаштував… Я прогнав його по усім сторінкам, де буди виявлені креші та помилки під IE і жодної проблеми з ними у Chrome не виникло. До того ж навіть візуально (навіть без перевірки спеціалізованими утілітами) було помітно, що сторінки завантажувались швидше. Інтерфейс у Chrome простіший, ніж у IE чи Opera,  але, як на мене, – це лише плюс. Робота з закладками також зручна. Жодних надміру нав’язливих наворотів як у Opera (непотрібні фрейми та панелі) також немає. Отож, IE 9 пішов “у шухляду”, а Chrome  я зробив дефолтним браузером. Як виявилось не все те, що гарне – швидке та надійне… У битві на надійність переміг Gooogle Chrome 11! Принаймі тепер він – основний браузер на моєму домашньому “залізі”.

І ще одна цікава деталь. Якщо спробувати під IE 9 завантажити сторінку Google – знову трапляється краш. Висновки робіть самі… 🙂