Архів категорії: Держава Україна

WebMoney.UA под запретом в Украине

Очень давно там уже ничего не храню. К тому же у Web Money UA неадекватный менеджмент. После этого севиса юзал MoneXy, Global Money. Все глобальные провайдеры цифровых кошельков и электронных денег полегли смертью храбрых в Украине. Хранить безопасно можно теперь только в крипте…

https://www.facebook.com/gennadiy.cholovenko/posts/2186105051460111

УКРАИНСКИЕ ЗАКОНОДАТЕЛИ ИГНОРИРУЮТ РЫНОК КРИПТОВАЛЮТ

Поза страуса с головой в песке – самая привычная и удобная для укр. фин. регуляторов. Боятся ответственности и банально не имеют компетенций и глубоких знаний в этой сфере…

https://www.facebook.com/gennadiy.cholovenko/posts/2185860931484523

Karbo (Карбованець) відновлює рух від 2$ до 100$ за 1 KRB

Поки хтось має надію на фантастичний зріст економіки України в умовах тотальної корупції, девальвації гривні і інфляції (я реально не встигаю фіксувати збільшення вартості товарів у Мегамаркеті та інших супермаркетах чи на ринках), є можливість не залежати від усіх цих факторів.

Але багато хто про це на знає. Це дуже вигідно багатьом (Національному банку України, владі, податковій, банкам, кредитним спілкам, страховим компаніям і багато ще кому). Не вигідно щоб Ви та Ваша родина були заможними, успішними та самодостатніми. Вони хочуть, щоб Ви користувались гривнею, збільшення обсягів якої вирішується Національним банком по одному клацанню пальців Уряду, коли це треба МВФ. І за цим йде інфляція, зріст цін у магазинах, супермаркетах, ринках, скрізь! Та думаю, кожен з нас це відчуває кожен день скрізь… Виграють від цього лише олігархи-експортери, а не прості українці… Індексацію заробітних плат у нас в країні ніхто не робить, звичайно…

Але це можна попередити і захистити свою родину від “зовнішніх факторів”, інфляції, девальвації гривні. І це рішення – Карбованець. Український Карбованець. Так, дуже схожа на Гривню валюта. Але цифрова. Трохи нагадує про старі часи, але не має з ними нічого спільного.

Бо це – цифрова валюта, що не залежить від ручного керування Державою. Це повністю децентралізована цифрова криптовалюта, що зростає лише через ринкові фактори, а не через бажання певної особи включити станок для друку гривні, що призведе до збільшення цін на усе.

І ця криптовалюта – Карбованець – вже коштує 2$, хоча ще місяць назад вона коштувала 11 центів (0,11$). Уявляєте таке по відношенню до гривні, яка тільки постійно втрачає у ціні??? Але це не все… Карбованець найближчим часом буде коштувати 5$, а потім і 100$. Чому – запитаєте Ви мене?.. А тому що він – децентралізована валюта, яка не залежить від корупції, домовленості експортерів з імпортерами, Уряду з МВФ, вимог Національного банку України, що то підвищує облікову ставку, то зменшує, відрізаючи нам усім шлях до дешевих кредитних ресурсів, які дешеві лише для великих компаній… Нас мають тут за рабів, що будуть робити усе, аби працювати не за європейську зарплату, а за харчі… Тому більше 5 млн. (якщо не 7) українців працює закордоном, де вище оплата труда. Але є можливість сказати цьому всьому – “Ні”. І це не продажні партії, які куплять деяких довірливих за 100 грн. чи гречку, а потім дорвуться до бюджету і почнуть його так само використовувати у власних цілях, як і попередники. Карбованець – це можливість накопичити гроші, не залежати від системи, не думати про інфляцію і девальвацію, це квиток до вільного життя, про яке мріє кожен українець і якого він давно вже вартий. Вільного та гідного життя, яке має кожен європеєць, але не хоча нам надати власна Держава, на жаль…

І лише Вам вибирати – оберете Ви це вільне життя, чи так само і надалі будете працювати за харчі чи щоквартальні бонуси, як відкуп від свободи… Вибір – лише за Вами…

P.S. Поки я тут писав, Карбованець став коштувати ще більше… 🙂 https://karbowanec.com/ua

Курси валют 20 років тому (критичний погляд на ситуацію з гривнею)

Курси валют 20 років тому. За ці 20 років уряд та Нацбанк, керовані олігархами-експортерами зробили з гривні папірець, який не виконує функцію накопичення чи транснаціональних розрахунків, не є вільноконвертованою валютою і постійно знаходиться в рейтингу ТОП-10 валют світу, з найвищим рівнем девальвації. Звичайно, олігархам-експортерам завжди буде вигідна слабка гривня, це робить їх товари дешевшими на усіх ринках і підвищує на них попит за наявності непоганої якості. Але враховуючи те, що ситуація не змінюється десятиліттями, ще хтось і зокрема НБУ з Кабміном будуть дивуватися, що люди активно почали користуватися криптовалютами, які дають прибуток у 100-700% річних?! Ну якщо уряд та Нацбанк не можуть/не хочуть дати своїм громадянам міцної валюти з функцією накопичення, мінімізувати девальвацію та інфляцію, то громадяни знайдуть альтернативу. Вже знайшли! Український Карбованець – https://karbowanec.com, гідна альтернатива знеціненої гривні!

500 грн. 1918 року випуску

IMG_20160615_184916

IMG_20160615_184941

Купюра 500 гривень випуску 1918 року. Дизайн розроблений художником Гергієм Нарбутом. Замовлення на емісію зробили за часів УНР, а вже в обіг ці купюри надійшли за часів правління Гетьмана Скоропадського. Мали ходіння і під час Директорії до 1921 року. Стан: VF.

У народі отримали гумористичну назву “горпинка”. )

Бони (купюри) з найгарнішим дизайном часів УНР, гетьманата та Директорії (1917-1920)

Наприкінці травня 2016 р. на аукціоні Aukro двома лотами у одного і того ж власника мені вдалося викупити 2-і бони, які у моєму рейтингу паперових грошових знаків доби УНР, гетьмана Скоропадського та Директорії посідають найвищих 2-а місця за красою дизайну. Це 100 гривень та 1000 карбованців. Цінно те, що обидві купюри мають дуже добрий стан (VF-XF та AU відповідно).

IMG_20160530_183444

Що кидається у очі найперше – це розмір бонів. Сучасні українські гривні (навіть номіналом 200 чи 500 грн.) за розмірами здаються фантиками з гри “Монополія” на фоні 1000 грн. Тут доречно нагадати, що Скоропадський орієнтувався на купюри часів Російської імперії, які були дуже великі за розмірами. Які ж це гаманці треба було мати, щоб їх носити?!

Бона номіналом 100 гривень (УНР).

IMG_20160530_183505

IMG_20160530_183519

Дизайн цієї купюри розроблявся за часів УНР (автором ескізу банкноти у 100 гривень був відомий художник Георгій Нарбут), друк відбувся у Німеччині (Лейпциг та Берлін) на імперській державній друкарні ”Reichsdruckerei” (на папері з водяними знаками високої якості), а у обіг грошові знаки потрапили вже за правління гетьмана Скоропадського у 1918 році. Він не став змінювати дизайн (залишилась назва Українська народня республіка – У.Н.Р.) і продовжував емісію цих купюр з таким самим дизайном, не зважаючи на те, що під час його правління Україна офіційно іменувалась як “Українська держава” а на зміну гривні прийшов карбованець. Ця купюра дуже радо була схвалена селянством (на реверсі зображені дівчина-селянка зі снопом та серпом разом з робітником із молотом на тлі розкішного вінка з квітів і плодів, за що купюру визнали “своєю” у порівняння зі старими царськими грошима).  Гривня тоді ділилась на 100 шагів, 2 гривні відповідали 1 карбованцеві. Обличчя робітника, до речі, це портрет видатного українського «мандрівного філософа» Григорія Сковороди.

Бона номіналом 1000 карбованців (гетьманат).

IMG_20160530_183457

IMG_20160530_183526

Розробка дизайну цієї купюри як і введення в обіг відбулося за часів правління гетьмана Скоропадського (29 квітня — 14 грудня 1918 р). Ескіз Г. Золотова. Банкнота була виповнена у стилі українського бароко і перекликається зі стилями купюр ВСЮР (Вооруженные силы юга России), що підтвержує прихильність гетьмана – бувшого генерала імператорської армії –  до “монархічного стилю” у всьому, хоча і з українськими елементами (по суті гетьманат і був сурогатом монархічної форми правління на території України). Купюра друкувалася з 1918 по 1920 рік як за часів гетьманату, так і Директорії (1918-1921 рр.). Має цікавий як для того часу елемент захисту – рельєфний відтиск печатки – герба Української Держави. Серія АЕ була видрукувана у Варшаві у 1920 році (без водяних знаків), що підтверджує крихітна літера W (Warsawa) у місці на аверсі (про яке знають тільки досвідчені боністи – я витратив хвилин 15 поки знайшов навіть з підказками). Як я розумію емісія з купюрами цієї серії відбулася після укладання угоди Петлюри, Голови Директорії УНР з Юзефом Пілсудським, головою Польської держави (т.з. Варшавський договір) щодо створення спільного військового союзу між УНР та Польщею та розгортання єдиного українсько-польського фронту і початку війни проти більшовиків (треба зазначити досить на першому етапі успішної, бо в результаті дійшли з території Польщі з боями аж до Києва та вибили звідти червоних).  Купюра у народі отримала назву “гетьманка” та “рябі”. Вважається найкрасивішою з поміж усіх тодішніх гривень та карбованців.

У цьому році форму декларації про доходи і надання податкової знижки значно спростили!

Приємною несподіванкою цього року стала новина про те, що починаючи з поточного року форму податкової декларації про майновий стан та доходи значно спростили. При чому спростили як саму форму декларації, так і додатки до неї. Частину додатків скасували, частину об’єднали, частину внесли у форму самої декларації, що вилилось у зменшення їх загальної кількості з 7-и до 4-х.

З усіма змінами, що відбулися можна ознайомитись нижче:

deklar_new_01

deklar_new_02

Вважаю такий підхід та проведену оптимізацію правильним кроком. Наступним кроком потрібно зробити перехід на повністю електронний документообіг. Усім власникам реєстраційних номерів платників податків потрібно видавати цифровий електронний підпис у будь-якому форм-факторі (токен, флешка, програмний генератор тощо), створити персональні кабінети на окремому веб-ресурсі (можна і на веб-порталі Державної фіскальної служби чи регіональних ресурсах), завантажити усі шаблони документів з інтегрованою контекстно-орієнтованою підказкою по кожному полю будь-якої форми податкових документів та нарешті поставити крапку на паперовому документообігові.  Оце і буде справді реальної реформою Державної фіскальної служби так давно очікуваної населенням.

П.С. Усіх платників податків, що планують у цьому році як і я отримати податкову знижку, звертаю увагу, що тепер окремого додатку як раніше по податковій знижці немає (спочилий у бозі додаток №6), а усі дані щодо надання податкової знижки необхідно заповнювати у розділі ІІІ форми податкової декларації про майновий стан і доходи.