Як форвард банк втрачає клієнтів і брудно заробляє під час пандемії КОРОнавірусу

Картку “Авторська” я отримав у Форвард банку 5 років назад і строк її дії спливав у останній день березня 2020 року. Нею я не користувався вже років 3-4. Нову перевипускати не планував (банк заточений на видачу споживчих кредитів, які мені не цікаві; нові дистанційні сервіси, які з’явились кілька років назад мали слабку функціональність у порівнянні зі старими рішеннями, що вивели з ринку; кеш-беку у карток не було). І раптом, вже через тиждень після завершення строку дії картки, я отримую від Форвард банк повідомлення, що заборгував йому 49 грн. з кредитного ліміту(і це по дебетній картці без встановленого кредитного ліміту!) та проханням погасити заборгованість(?) до 04.05.2020.

Заходжу в інтернет-банкінг і бачу декілька цікавих речей. По-перше, Forward Bank радісно сповіщає, що “в одностороньому порядку продовжив дію усіх карток, строк яких закінчується у березні-травні 2020 року, на 90 днів”. Звичайно ж лише через те, що лише “піклується про безпеку та здоров’я українців”, а не про власний дохід.

По-друге, перевіряю баланс картки і бачу, що за день до завершення фактичного терміну дії картки Форвард банк прямим дебетуванням списав 49 грн., загнавши мене в несанкціонований овердрафт і такими діями штучно утворив мені технічну “заборгованість”.

Відкриваю чат і починаю спілкуватись з оператором підтримки.

Дівчина з перших фраз починає “грузити” що їй заманеться. Зокрема те, що пролонгація карток Форвард банком в односторонньому порядку була здійснена відповідно до “рекомендацій Національного Банку України”. При бажанні можна ознайомитись з усіма рекомендаціями НБУ, які були надані комерційним банкам у період з 15 березня по 1 квітня, і такої там ви не знайдете. Були рекомендації щодо реструктуризації боргів та кредитних канікул, щодо заборони нарахування штрафів та пені, щодо не встановлення жодних обмежень по операціям клієнтів, щодо максимального переведення обслуговування клієнтів в онлайн канали тощо. Коротше, було все окрім примусової пролонгації дії карток на 3 місяці, що супроводжується списанням РІЧНОЇ абонплати. Такий крок – виключно ініціатива Форвард Банк та його Голови Правління. Далі дівчина починає рекламувати переваги такого кроку (треба ж якось пояснити пересічним українцям під яким приводом Форвард Банк дерибанить гроші своїх клієнтів у такий неетичний спосіб), від чого стає ще більш сумно.

Яке зняття готівки в банкоматах на час пандемії, коли НБУ рекомендує у цей період використовувати лише дистанційні канали, а уряд країни та мери усіх міст – сидіти дома у самоізоляції? Які каси банку? Які платежі в інтернет-банку, коли на балансі 0, а сервісів практично нема (не буду перелічувати чого немає у новому ІБ Форвард банк, бо там перелік буде дуже великий). Які гаманці Apple Pay та Google Pay, коли усі сидять дома, а карантин навіть за оптимістичними прогнозами раніше вересня-жовтня не завершиться? Фактично усі “переваги” висмоктані з пальця задля однієї мети – у будь-який спосіб нажитися на українцях у цей складний час під маскою “піклування про безпеку і здоров’я”. Далі-більше. Я переводжу діалог в русло, що заборгованість не визнаю, платити не буду і хотів би закрити усі рахунки. І що мені радить консультант Форвард Банку? Так, у період пандемії – відвідати відділення.

Про електронний документообіг, дистанційну верифікацію особи, надсилання заяв/запитів, підписаних ЕЦП у Форвард Банку у 2020 році ще не чули, на жаль… І коли я починаю про це запитувати, виявляється, що для особливо наполегливих щось таки є…

Тобто спочатку клієнта направляють у період пандемії коронавірусу автоматично до відділення, а лише не вимогу згадують по інтернет-банкінг. Клієнтоорієнтованість, як і сервіс загалом “level -100”. Знаходжу потрібний розділ в ІБ (заховали під іншої вивіскою) і пишу звернення.

Через кілька днів надійшла відповідь. Вгадайте, що там було? Так! Відписка, що банк діє згідно тарифів. І ще одне прохання “з турботою про здоров’я та мою безпеку” завітати до відділення банку для закриття рахунків, але лише після сплати “заборгованості”, яку сам банк штучно і технічно мені і створив. Оплески! Завіса!

РЕЗЮМЕ. На прикладі банку Форвард ми спостерігаємо, як у складний період для усіх громадян, керівництво банку на чолі з Кисельовим А.В. вирішило продовжити паразитувати на своїх клієнтах замість того, щоб подати їм руку допомоги і пролонгувати (ні, не картки), а довгострокові партнерські відносини на принципах взаємоповаги. Кисельов А.В. припускається великої стратегічної помилки, тому що 95% (якщо не всі 100%) клієнтів, яких банк примусово загнав в несанкціонований овердрафт не замовлять перевипуск своїх карток і не продовжать своє обслуговування у банку, який в скрутний час замість підтримки лише б’є у спину. Якщо це і було метою – тоді вона досягнута. Але чи не зависока це ціна – задля тимчасової вигоди, яка ніяк позитивно на вплине на катастрофічні показники другого кварталу 2020 року -так тупо і банально розкидатися клієнтською базою фізичних осіб? Думаю – дуже тупо! Цифри, що банк намалював на балансі мого рахунку, так і залишаться лише цифрами у звітності…Я з свого боку заборгованість не визнаю і готую звернення до Управління захисту прав споживачів фінансових послуг НБУ, тип паче що Форвард банк ігнорує рекомендації НБУ, на які як раз і треба було б звернути увагу:

payoneer_logo

 Для відкриття цифрового гаманця у Payoneer і замовлення картки у USD або EUR натисніть тут (бонус 25$!).

Для відкриття цифрового гаманця в AdvCash і замовлення картки у USD натисніть тут.

Для відкриття цифрового гаманця в Payeer у різних валютах (USD, EUR, BTC та інших) натисніть тут.

Зареєструйся за посиланням у мобільному банку Monobank та отримай 50 грн. (!) на рахунок.

Агрегатор безпечних обмінних пунктів з обміну будь-яких віртуальних/цифрових активів на будь-які по світу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *