Архів категорії: Karbo

Поки bitcoin флетує, альткоїни – ростуть. У лідерах Cardano, Dogecoin та Karbo.

Вже два місяці (з початку травня 2020 р.) найстаріша та найдорожча криптовалюта знаходиться у флеті, майже не виходячи з діапазону 9-10 тис. доларів за 1 BTC. Цим скористалися деякі альткоїни, які демонструють високу динаміку росту та збільшення капіталізації на ринку. Зокрема, Cardano (ADA), Dogecoin (DOGE) та Karbo (KRB) лише за останній тиждень зросли відповідно на 56%, 69% та 64%.

Cardano, починаючи з березня, зростає фундаментально на фоні запланованого на 20.07.20202 р. хардфорка Shelley, що зробить проект ще більше децентралізованим та таким, що гнучко масштабується.

Dogecoin росте з причини, що повністю у дусі цього напів-жартівливого проекту: участники проекту вважають, що памп почався після публікації вірусного відео на платформі TikTok щодо перспектив швидкого заробітку на рості монети.

Karbo – повністю анонімна криптовалюта на базі протоколу Cryptonote з українським корінням. Зростає через значне збільшення обсягів торгів на багатьох біржах, повернення у активний трейдинг старих “китів”, через наявність потужної технологічної бази з розвиненими сервісами (близько десятка бірж та обмінок, мобільні, веб та лайт-wallets, маркетплейси, сервіс поповнення мобільних телефонів, чат-боти, продаж товарів та послуг, наявність дешевих комісій за транскордонні перекази тощо).

payoneer_logo

 Для відкриття цифрового гаманця у Payoneer і замовлення картки у USD або EUR натисніть тут (бонус 25$!).

Для відкриття цифрового гаманця в AdvCash і замовлення картки у USD натисніть тут.

Для відкриття цифрового гаманця в Payeer у різних валютах (USD, EUR, BTC та інших) натисніть тут.

Зареєструйся за посиланням у мобільному банку Monobank та отримай 50 грн. (!) на рахунок.

Агрегатор безпечних обмінних пунктів з обміну будь-яких віртуальних/цифрових активів на будь-які по світу.

Karbo promo

 

Karbo promo

See it soon in full format…

Publié par Електронний Карбованець – Karbo sur dimanche 25 février 2018

See it soon in full format…

URL: karbo.io

FB: www.facebook.com/karbowanec

Telegram: t.me/karbowanec

Happy New Karbo Year!

Happy New Karbo Year!

Karbo вітає вас з Новим Роком! Бажаємо щастя, достатку, реалізації усіх планів, здійснення мрій та великого профіту у новому 2018 році. Нехай зростання курсу нашого Карбо зробить кожного з нас хоча б трошки щасливішими. Злагоди та добробуту вам та вашим родинам! Усього найкращого у Новому 2018 році!!! / Karbo поздравляет вас с Новым Годом! Желаем счастья, достатка, реализации всех планов, исполнения желаний та большого профита в новом 2018 году. Пусть рост курса нашего Карбо сделает каждого из нас хотя бы немного счастливее. Понимания и достатка вам и вашим семьям. Всего найлучшего в Новом 2018 году!!!

Publié par Електронний Карбованець – Karbo sur dimanche 31 décembre 2017

Karbo (Карбованець) починають сприймати де-факто платіжним засобом та стандартом

Сьогодні платіжний агрегатор platilib додав українську національну криптовалюту Карбованець як засіб платежу нарівні з Visa/MasterCard, Приват24, Perfect Money, Payeer, Payza та Bitcoin.

Тепер Карбованцем можна поповнити усіх операторів мобільного зв’язку + Укртелеком:

а також провайдерів Інтернет та кабельного телебачення (Воля, Viasat тощо):

Окрім цього можливо поповнення Карбованцем рахунків мобільних операторів України, Білорусі, Казахстана, Молдови, Грузії, Вірменії, Таджикістана, Киргизії, Польщі, туристичних мобільних операторів (TravelSIM та інших), рахунків стаціонарних телефонів (Молдова та РФ), інтернет-провайдерів  та операторів кабельного і супутникового телебачення (Білорусь, Казахстан, Молдова та РФ).

Використання Карбованця нарівні з Visa/MasterCard та Приват24 доводить багато чого. Цим кроком Карбованець визнано де-факто платіжним засобом та стандартом, яким зручно та надійно користуватися. Очікуємо незабаром підключення інших мерчантів до платіжної екосистеми національної криптовалюти Карбованця (Karbo).

Приєднуйтесь, друзі, також!

Karbo (Карбованець) відновлює рух від 2$ до 100$ за 1 KRB

Поки хтось має надію на фантастичний зріст економіки України в умовах тотальної корупції, девальвації гривні і інфляції (я реально не встигаю фіксувати збільшення вартості товарів у Мегамаркеті та інших супермаркетах чи на ринках), є можливість не залежати від усіх цих факторів.

Але багато хто про це на знає. Це дуже вигідно багатьом (Національному банку України, владі, податковій, банкам, кредитним спілкам, страховим компаніям і багато ще кому). Не вигідно щоб Ви та Ваша родина були заможними, успішними та самодостатніми. Вони хочуть, щоб Ви користувались гривнею, збільшення обсягів якої вирішується Національним банком по одному клацанню пальців Уряду, коли це треба МВФ. І за цим йде інфляція, зріст цін у магазинах, супермаркетах, ринках, скрізь! Та думаю, кожен з нас це відчуває кожен день скрізь… Виграють від цього лише олігархи-експортери, а не прості українці… Індексацію заробітних плат у нас в країні ніхто не робить, звичайно…

Але це можна попередити і захистити свою родину від “зовнішніх факторів”, інфляції, девальвації гривні. І це рішення – Карбованець. Український Карбованець. Так, дуже схожа на Гривню валюта. Але цифрова. Трохи нагадує про старі часи, але не має з ними нічого спільного.

Бо це – цифрова валюта, що не залежить від ручного керування Державою. Це повністю децентралізована цифрова криптовалюта, що зростає лише через ринкові фактори, а не через бажання певної особи включити станок для друку гривні, що призведе до збільшення цін на усе.

І ця криптовалюта – Карбованець – вже коштує 2$, хоча ще місяць назад вона коштувала 11 центів (0,11$). Уявляєте таке по відношенню до гривні, яка тільки постійно втрачає у ціні??? Але це не все… Карбованець найближчим часом буде коштувати 5$, а потім і 100$. Чому – запитаєте Ви мене?.. А тому що він – децентралізована валюта, яка не залежить від корупції, домовленості експортерів з імпортерами, Уряду з МВФ, вимог Національного банку України, що то підвищує облікову ставку, то зменшує, відрізаючи нам усім шлях до дешевих кредитних ресурсів, які дешеві лише для великих компаній… Нас мають тут за рабів, що будуть робити усе, аби працювати не за європейську зарплату, а за харчі… Тому більше 5 млн. (якщо не 7) українців працює закордоном, де вище оплата труда. Але є можливість сказати цьому всьому – “Ні”. І це не продажні партії, які куплять деяких довірливих за 100 грн. чи гречку, а потім дорвуться до бюджету і почнуть його так само використовувати у власних цілях, як і попередники. Карбованець – це можливість накопичити гроші, не залежати від системи, не думати про інфляцію і девальвацію, це квиток до вільного життя, про яке мріє кожен українець і якого він давно вже вартий. Вільного та гідного життя, яке має кожен європеєць, але не хоча нам надати власна Держава, на жаль…

І лише Вам вибирати – оберете Ви це вільне життя, чи так само і надалі будете працювати за харчі чи щоквартальні бонуси, як відкуп від свободи… Вибір – лише за Вами…

P.S. Поки я тут писав, Карбованець став коштувати ще більше… 🙂 https://karbowanec.com/ua

Курси валют 20 років тому (критичний погляд на ситуацію з гривнею)

Курси валют 20 років тому. За ці 20 років уряд та Нацбанк, керовані олігархами-експортерами зробили з гривні папірець, який не виконує функцію накопичення чи транснаціональних розрахунків, не є вільноконвертованою валютою і постійно знаходиться в рейтингу ТОП-10 валют світу, з найвищим рівнем девальвації. Звичайно, олігархам-експортерам завжди буде вигідна слабка гривня, це робить їх товари дешевшими на усіх ринках і підвищує на них попит за наявності непоганої якості. Але враховуючи те, що ситуація не змінюється десятиліттями, ще хтось і зокрема НБУ з Кабміном будуть дивуватися, що люди активно почали користуватися криптовалютами, які дають прибуток у 100-700% річних?! Ну якщо уряд та Нацбанк не можуть/не хочуть дати своїм громадянам міцної валюти з функцією накопичення, мінімізувати девальвацію та інфляцію, то громадяни знайдуть альтернативу. Вже знайшли! Український Карбованець – https://karbowanec.com, гідна альтернатива знеціненої гривні!

Bitcoin Gold и Karbo (Карбованець) демонстрируют наибольшую динамику роста на фоне коррекции Bitcoin

После официальной отмены очередного хардфорка Bitcoin многие инвесторы стали выводить свои активы из данной монеты и инвестировать их в альты и форки, которые могут стать альтернативой Bitcoin и в будущем занять достойное место в группе ТОП-криптовалют по доходности и капитализации.

О двух таких криптовалютах и пойдет сегодня речь.

Bitcoin Gold

После последнего успешного хардфорка все держатели Bitcoin получили монеты Bitcoin Gold и благополучно о них забыли, так как инфраструктура пока не готова к операциям с ними (все заработает в течении ноября). Но дамп Bitcoin и рост курса Bitcoin Gold заставил многих снова обратить на нее внимание, так как мало какие криптовалюты могут похвастаться ростом курса в 150% за сутки:

После того, как станут доступными операции  с  Bitcoin Gold я рекомендовал бы не избавляться от этих монет, а придержать на будущее. По-крайней мере, лично я так и сделаю. Уверен, это решение окупится сторицей, как сейчас это уже произошло с Bitcoin Cash.

Karbo (Карбованець)

Данная криптовалюта с середины октября демонстрирует постоянный рост, который особенно динамичным стал с начала ноября и на сегодняшнюю дату продемонстрировал увеличение цены Карбованца за последних 30 дней с 13 до 63 центов за 1 KRB (~500%).

Данная криптовалюта отличается полной анонимностью (даже больше, чем у Bitcoin), возросшим интересом криптоинвесторов с Азии и Европы и растущей инфраструктурой приема. Пока по капитализации данная криптовалюта занимает 349 место ($3,24 М), но демонстрирует серьезную динамику по всем показателям, что делает ее интересной для инвесторов, использующих как стратегию “buy and hold”, так и торгующих на криптобиржах.