Karbo (Карбованець) – ще один цікавий актив, який не падає як альти, а росте як bitcoin

Я дізнався про Karbo ще на початку цього року, коли цікавився купівлею bitcoin-а. Випадково натрапив на гілку у форумі mmgp. Karbo – це нова назва, стара – Карбованець. Так, так – старий добрий карбованець.

Але не такий як за часів Гетьмана Скоропадського у 1918 році

і не такий, як за часів окупації України Третім Рейхом

а у вигляді цифрової криптовалюти.

Тоді я не дуже ним зацікавився, bitcoin переважив, але тепер, коли капіталізація цієї криптовалюти перевищила 1 млн. $  – вона варта уваги.

Добувається або карбується (майниться) Karbo так само, як bitcoin на початку свого старту – за допомогою комп’ютерних процесорів (CPU) або графічних відеокарт (GPU). Ефективно майнити у пулах, бо самостійно (т.н. соло) вже недоцільно, неефективно і довго.

Karbo можна купувати та торгувати на біржах

можна оплачувати Karbo за мобільний зв’язок (укр. оператори), купувати ігри та оплачувати за товари у інтернет-магазинах.

І головне, що на той час як інші форки та альткоїни падають у ціні, Karbo зростає у ціні так само, як bitcoin. Тобто, стабільно росте!  Не можна стверджувати, що вони прив’язані таким чином, як курс гривні до курсу долара, але факт залишається фактом.

Рекомендую звернути увагу за цей криптоактив, поки ще це не зробили інші. А цікавість до цією криптовалюти є і зростає вже і за межами України. Тому поки вона коштує 6 грн. за 1 KRB – варто не чекати…

Сам я почав майнинг на декількох ПК у пулі і завів цю криптовалюту у свій криптопортфель. Чого і вам раджу.

За курсом на своїх сайтах або блогах можна спостерігати за допомогою інформерів (ticker, widget) таких як ці:

Переглянути, як вони показують інформацію у реальному часі можна тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *